Гвоздика із серветок


 Сьогодні на заннятті у гуртку "Мозаїка" діти навчились виготовляти гвоздику із паперових серветок. Це чудовий подарунок або прикраса інтер"єру, яку можна зробити за лічені хвилини своїми руками.

Для виробу нам знадобиться: яскраві паперові серветки, соломинки (трубочки) для напоїв і зовсім небагато старанності.Спочатку слід відірвати від серветки смужку шириною приблизно 1 см - вона нам знадобиться надалі. Потім складаємо серветку гармошкою і центром перев'язуємо смужкою, яку раніше відірвали. Якщо використовуються рожеві та білі серветки для виготовлення квітів, можна надати їм більшої подібності до справжньої квітки: візьміть яскравий червоний фломастер і краєм стрижня пофарбуйте торці серветки - вийде яскравий кантик, який буває у справжніх гвоздик.

Повертаємо серветку вузликом донизу і починаємо "розпушувати" пелюстки нашої гвоздики, відгинаючи листи серветки перпендикулярно.  Паперова гвоздика майже готова, залишилося тільки прикріпити до неї трубочку (якщо трубочки немає, можна використовувати дріт прикрашений зеленою флористичною стрічкою).

Коментарі