Квітуча садиба

 


 Квіти, квіти, квіти. Просто райський куточок! А чому просто – адже за легендою квіти, це і є куточок раю. Є де зібратися всією родиною, відпочити, почитати книги. Квіти дарують натхнення. Квіти прикрашають світ. Чарівні і тендітні, вони немов створені природою дарувати радість. Аромат-то душа рослини. Квіти господині милують око неповторними формами та розмаїттям кольорів. І потребують любові, турботи, уміння. У кожної жінки своє королівство.
Не дайте землі зарости бур’яном, засадіть город, розбийте клумбу. Складно? Вставайте раненько, і беріться до праці. Не чекайте , доки за вас хтось щось зробить. Робіть це самі, і побачите: усе буде змінюватися до кращого.Справжня любов до рослин неможлива без знань про них.
 


Але як правильно вибрати рослину, як краще її розмістити в будинку чи в квітнику, які субстрати необхідні, а головне - як виростити і уберегти рослину від хвороб і шкідників? На ці та інші питання ви знайдете відповідь у журналах представлених на виставці періодичних видань "Квітуча садиба". 
Для любителів квітів,  квіти і сад - це і відпочинок, і захоплення, і робота. Недарма в народі говорять, що ті, хто захоплюється квітами - богоугодні люди. Правдива істина, бо створюючи красу, людина надихається на добрі справи. Найкращі клумби ростуть у дуже добрих людей.

Коментарі