Великий скептик англійської літератури   19 вересня - 110 років від дня народження Вільяма Голдінга (1911-1993), англійського письменника, лауреата Нобелівської премії з літератури (1983).


Британський поет і прозаїк сер Вільям Джералд Голдінг - глибокий, самобутній автор, в філософських книгах-притчах якого відображений надзвичайно песимістичний погляд на людську природу і моральний стан нинішньої цивілізації.


"Володар мух" - справжній шедевр світової літератури.

Це роман-притча, роман-символ, роман-антиутопія...Мабуть, найжорстокіша. Внаслідок авіакатастрофи кілька дітей потрапляють на безлюдний острів, дуже схожий на райський куточок. Безмежний океан, тропічні пальми, кришталеве джерело, таємнича печера... Тут є все, крім дорослих. У маленькій громаді відразу визначаються два лідери. Починається боротьба за владу. І надто скоро діти забувають не тільки про дружбу й порядність, а навіть про людську подобу...

Межа, яка відділяє людину від тварини, дуже тонка. І боятися треба не того звіра, що десь зовні. Набагато страшніший той, що всередині в кожного...


У бібліотеці з учнями старших класів проведено огляд літератури "Великий скептик англійської літератури", до дня народження Вільяма Голдинга.


Коментарі